11. 01. 2018

KurzyZive.cz pořádají: Základní ovládání DSLR Nikon

Úterý, 31. Leden 2017 - 18:30, Úterý, 16. Leden 2018 - 18:30
Základní ovládání DSLR Nikon
Zakoupit kurz

Pokud si budete chtít kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Kurz si může do půlnoci data vysílání zakoupit za 490 Kč, poté bude již za plnou cenu 990 Kč.

Pracujete s digitální zrcadlovkou NIKON? Nebo si některý z Nikonů chcete pořídit? Pak vám mohu doporučit právě tento videokurz. Podíváme se společně, jak z Nikonů dostat to nejlepší, co nám mohou nabídnout. Zaměříme se na praktické použití v různých situacích. Podíváme se i na doplňky výbavy. Prozradím vám, co mi pomáhá v mé praxi. A také vám poradím, co si kupovat nemusíte a tím ušetříte své peníze.

Co Vás čeká
Digitální zrcadlovka patří základnímu vybavení současného profesionálního fotografa. Také mnoho amatérských fotografů volí DSLR jako svůj hlavní fotopřístroj. Zrcadlovky Nikon patří k absolutním špičkám ve své kategorii. V kurzu vám předvedu, jak svůj Nikon používám při své práci. Vysvětlím vám, a ukážu na příkladech co, kde a jak je potřeba nastavit, aby byl výsledek přesně takový, jaký očekáváte. Vysvětlím vám: jak si nastavit vyvážení bílé jaký zvolit režim zaostřování K čemu jsou různé expoziční programy (PASM) Jak je to s korekcemi expozice Proč a kdy ukládat snímky ve formátu RAW(NEF) a kdy jpg
Vysvětlím vám co je to „crop faktor“ a že to není žádná věda Budeme se věnovat i objektivům a externím bleskům Zastavíme se také u ergonomie a správného držení přístroje. Vše bude podloženo mou praxí, s fotopřístroji Nikon pracuji už více než 20 let. Velký prostor věnuji vašim dotazům.  Zakupte si osobní účast a získejte možnost konzultovat své dotazy osobně a vyzkoušet si focení na přítomné modelce. Navíc získáte i videozáznam a můžete si své znalosti v budoucnu kdykoliv osvěžit.   

Jak to bude vypadat?
Na praktických příkladech si postupně ukážeme a vysvětlíme základní funkce a jejich správné nastavení. Ukážeme si jaké objektivy jsou vhodné pro různé fotografické úkoly. Předvedu jaké doplňky vybavení se mi osvědčily a proto je používám ve své praxi. velký prostor nechám pro dotazy a diskuzi     Pro koho je kurz určen Kurz je pro všechny, které zajímá práce s DSLR. Přestože se budu zabývat prací s přístroji Nikon, mnoho informací má univerzální platnost a tak se v kurzu dozví mnoho zajímavých věcí i majitelé jiných značek. Nebude se jednat o „srovnávací test“ ani o PR předvádění značky Nikon. Pochválím Nikon tam, kde mě pomáhá v práci, ale nezatajím ani to, co mi práci ztěžuje.