Přeskočit navigaci
Petrs (32103)
 • Prohlédnutí: 323
  Hodnoceno:0
 • 0
  oblíbena
 • 0
  bodů

Poznámka:

TAGy:

bez názvu


 • TOPnout fotografii
 • nahlásit fotografii
Dan Cvakálek
Super vlasy, škoda že není technicky dokonalá, ale líbí.
Dan

nahlásit

Roman (2)
asi bych ubral při doostření, z vlasů to už pomalu dělá špagety

nahlásit

x
Na 10 ta fotka není, ale rozhodně taky ne na 5. Mohla by být ostřejší

nahlásit

Petrs (32103)
m.art.en - děkuji :) i ostatním a vynasnažím se, aby i michal měl více důvodů ke spokojenosti :)

nahlásit

Petrs (32103)
duki - v podstatě s Tebou plně souhlasím :)
jak jsem již v prvním komentáři napsal "Ne že bych tvrdil, že je ta fotka dokonalá" určitě si nemyslím, že jsem geniální, naopak když si prohlížím, některé práce tady, tak jen sklopím uši a tiše šoupu nohama, nebo jak se to říká :) a mám úctu k práci ostatních.
Na druhou stranu, když se kouknu jak michal v globálu hodnotí a komentuje (ne jen tuhle fotku, ale obecně), myslím že na to může mít sebevědomí pouze genius :)

nahlásit

Zdenek Kintr - duki
říká se, že: první stupeň blbosti je, myslet si o sobě - jsem geniální.
co když má michal pravdu. a nebo třeba, co když má na tuhle fotku (a i na jiné další) prostě svůj pohled, názor, má z nich svůj, no a holt tedy i jiný, pocit?
o co v téhle fotce šlo? o zadek? asi ne, když tam není. o prsa? také ne. o výraz? pak měla mít hlavu v klidu, aby se na něj soustředila. šlo asi o vlasy, že. no michal ti napsal svůj vjem - že mu takto zachycené vlasy přijdou průměrné. a tomu odpovídají i body.

nahlásit

Petrs (32103)
Jindras- O.K. máš k tomu dobrý přístup :) budu se snažit poučit ;-) i když mu stejně nerozumím, ale asi fakt nemá smysl nad tím bádat...

nahlásit

Petrs (32103)
Michal*-TO

Ne že bych tvrdil, že je ta fotka dokonalá ale je na 5 ?

Fascinuje mne, namyšlenost tohoto "fotografa" se kterou tady na FP všechny kritizuje. V kontextu s tím jak průměrně fotí to působí dost groteskně :D

Ale asi má nejvíc času, tak může všechny fotky hodnotit, proto raději mlčíme, aby nám příšte nedal za 3 třeba :D

Chápu, že si tím od některých z vás vysloužím kritiku ale prostě se mi Michalovo přístup vůbec nelíbí, jako že si hraje na nejpovolanějšího..........je to tím že si léčí mindráky? Možná, zkouším ho tedy jako postiženého ignorovat a usmívat se.......ale, proč mě má takový zamindrákovaný jedinec pořád obtěžovat? Nevím, ale je to tak nějak na nic, ano sice mu to mohu "vrátit" , ale nebaví mě to jen si říkám, co mi tedy kouká na fotky, když jsou průměrné? ......... sorry za tak dlouhý komentář, jen se vždy snažím všechno pochopit, a toho člověka prostě nechápu :( je nemocný, nebo zlý? Ví to někdo?

nahlásit

Michal*
rozevláté vlasy jsou sice zachyceny pěkně, nicméně průměrná...

nahlásit

TerkaMalina
Souhlasím naprosto s Mathyenem :)

nahlásit

x
není to zrovna nejostřejší a nejpropracovanější, ale obdivuji to zachycení vlasovýho aparátu modelnky:)))a líbí se mi ta póza a ten podhled...10;)

nahlásit