fjo
  • fjo
  • 19. 01. 2017 00:09

Radka je krásná žena. Vysoká, štíhlá, elegantní... a její neskutečné vlasy jsou úžasné, ale nejsou to jediné, čím vás okouzlí. Přichází připravená a ochotná ke všemu, co fotografii dává smysl. Její trpělivost má sice své hranice, ale je jen na vás, kde na ty hranice narazíte. Bavte ji dobrými nápady a věnuje vám tolik času, kolik bude potřeba. A když odejde... budete hledat v diáři další volné termíny, které ji budete chtít nabídnout...
Děkuji Radi za setkání...

Tom-art

Zda mám jedním slovem vyjádřit pocit focení s Radkou, tak asi takto FANTASTICKÉ, doopravdy ihned při první poze a výrazu, co Radka předvedla, jsem poznal , že toto focení bude naprosto úžasné a také že ano.Radka je neskutečně talentovaná, kreativní, nádherná a sympatická fotomodelka.
Vřele doporučuji všem seriozním fotografům.Radko, děkuji moc za tuto možnost a již nyní se těším na další spolupráci.

PetrsonT

S Radkou jsem fotil poprvé a doufám, že ne naposledy. Snad každého fotografa potěší, když modelka na focení přijde usměvavá, připravená, to je pak radost fotit. :) Focení bylo příjemné, nenucené s nápady, které jsem i já rád realizoval. Doporučuji s Radkou focení domluvit, protože to opravdu stojí za to. A výsledné fotečky opravdu potěší.

Dedalux

vřele více než doporučuji i když nám trvalo nějaký rok, než jsme se vůbec sešli, tak myslím, že naše první focení stálo za to a troufám si bez mučení říct, že to nebylo naše naposled, že ještě nějaké společné nápady máme.

Maru.45

Radka..je milá, priateľská,velmi odolná voči zime a nárokom fotografa..má mega štíhlu postavu,krásne vlasy..celková spolupráca super možem vrelo doporučit :)

želám veľa štastia...