JarkaJ

DÍKY zrzku ;-)

JarkaJ

Měla jsem tu čest Danu poznat osobně,
je to velmi ale opravdu velmi milá a hodná paní!
má krásnou dceru...
plno nápadů a myslím,že jí to velmi dobře jde ;-)
....
budu ráda, když se zase potkáme a věřím že to bude brzy ;-)
J.
PS: děkuju Tobě i Tomovi za vše!!!!! Z celého srdce!!!!!

Janis
  • Janis
  • 15. 10. 2006 21:31

Jsem velice ráda, že jsem Tomika a jeho ženu Danču mohla poznat. Focení s Tomášem bylo naprosto pohodový. Je trpělivý, vymýšlí zajímavé pózy a hlavně navodí atmošku, při které jde focení takřka samo :). A pozor VAROVÁNÍ !! - Tomáš společně s fotografem Jardou Ch., tvoří velmi třaskavou směs!!- oba dva když spolu přijdou do styku,- resp.jsou v jednom atelieru, nejen, že je s nimi prof. spolupráce, ale hlavně o zábavu není nouze. :)
Ten kdo jej poznal, jistě nezapomene :)

Janis
  • Janis
  • 15. 10. 2006 17:10

Pokud hledáte vizážistku, kterou každou chvíli napadají úžasné nápady a ještě lépe je realizuje, tak jedině Danušku.Na každé modelce vytvoří nejen krásné líčení,ale i různé ornamenty a vzory, které když spatříte, tak si řeknete - "Wooow" - "dost dobrý".:) Dančino výtvarné umění je prostě co "kus", to originál.Bylo mi poctou, že jsem mohla být líčena od Danušky a všem ji vřele doporučuji!! Moc ti děkuji a snad se ještě někdy při nějaké akci uvidíme.

Hulvat

Dana je má dvorní vizážistka, má styl, který se mi líbí, přesto je ochotna vyhovět požadavkům fotografa pokud jsou jiné! Je pracant , přesto na modelky příjemná! Vřele doporučuju, ale nerad půjčuju! ;o)))

Jarek (2)

Super fotograf který vládne stejným humorem jako já. Bylo to skvělé focení .