JB
 • JB
 • 11. 09. 2016 08:16

Vynikajúca modelka,nádherné telo,dokonalá tvár,užastné vlasy...veľká profesionálka ...

foto-s

jedno z mých nej focení a hlavně dívka je supr i lidsky a těším se na další focení

Miki
 • Miki
 • 21. 12. 2014 11:07

Super,že jsme si našli společný termín a včera realizovali focení.Katka je neobyčejně milá a sympatická holka.Velice zkušená,krásná a přesto skromná.Půlden s ní uběhl jako voda,radost spolupracovat s takovou modelkou.Moc děkuji a doufám,že si to zopáknem.

Pavel hb

Vše už bylo řečeno, prostě boží.

homer01

Budu se opakovat ale foceni s Katkou je uzasny. Krasna modelka ktera je pro dobrou fotku schopna udelat cokoliv. Rek bych ze vidi fotografovi do hlavy protoze clovek nemusi nic rikat a Katka udela presne to co vy chcete. Zaverka fotaku pak jen cvaka a uzasny fotky jsou na svete.
Moc diky

Martin84

Báječná modelka co se nebojí žádného nápadu a naopak ještě navrhne to co by si fotograf možná netrouf ("tak já vlezu na tu střechu, ne?") - super focení, velký dík

Zip
 • Zip
 • 24. 07. 2014 21:45

Pokud bych měl napsat vše, tak bych trapně opakoval, co už bylo řečeno - jak je profesionální, trpělivá, kreativní (v podstatě udělala většinu práce za mě)...
Ale stejně napíšu alespoň, že je milá, příjemná, upovídaná... čas s ní tuze rychle, ale krásně utíká... Díky

Denisa Straková

Draco je moc zajímavá modelka! Škoda ji neoslovit. Doporučuji :-)

Bebel
 • Bebel
 • 29. 05. 2014 08:56

Naprosto úžasné, pohodové focení, fantastická, šikovná a krásná modelka, sen každého fotografa. Moc děkuji za focení a těším se někdy příště.

pozar
 • pozar
 • 19. 09. 2013 11:00

vřele doporučuji,nenáročná a umí,super !

minjos

Pisu do tve navstevni knihy teda :)
Domluva super, prisla vcas, vsechno bez problemu a bavilo mne to. teda az na to vedro, ale to neni jeji chyba. No tak snad teda to zvopaknem a budeme pokracovat v tom, co jsm ezacali . . .

Boro
 • Boro
 • 13. 12. 2012 13:00

Příjemná a vtipná, spolehlivá, komunikativní, rychle chápavá, to vše kromě toho že je krásná modelka a na fotkách úžasná. Doporučuji.

Tom-art

Již druhá spolupráce a opakovaně naprostá spokojenost.
Tato modelka má talentu na rozdávání a pro fotku udělá maximum.
Rychlá komunikace,profesionální přístup,luxusní pózování,dochvilnost,to vše můžeme
u této modelky brát jako naprostou samozřejmost.
Doporučuji všem seriozním fotografům.

Děkuj za nádherné focení a již nyní se těším na další spolupráci.

Děkuji
Tom

KLM
 • KLM
 • 10. 11. 2012 18:25

Když Draco na své kartě píše, že pro Vás udělá při focení vše, co jen trochu půjde, opravdu nelže. Totéž sice slibuje spousta dalších modelek, ale tady je to pravda a navíc je rejstřík neuvěřitelně široký. Výbornou prací s mimikou a vcítěním dokáže vystřihnout dračici, sexbombu, oduševnělou vílu, klauna i uplakanou nešťastnou holku. A mnohem víc. Je nejen spolehlivá a ochotná, ale i schopná, což není totéž:-) Že má nádherné tělo, nerada slyší a tak to sem ani nepíšu. Kdo má ale oči, už mu to stejně došlo:-) Že má krásnou tvář, oči a úžasné vlasy, je také jasné, naplno mi to ale dochází až teď, když v klidu třídím pořízené záběry. Moc rád budu pokračovat a upřímně doporučuji!

Chorche (32419)

Tahle holka to je prostě boží!!! díky

aaafoto

Další focení s Draco :-). Ona je milá, skvělá, obětavá, skromná, spolehlivá, sympatická. Tedy kromě toho, že je výborná jako modelka.

PET 69

Draco Katka, ja bych řek, že je to takhle nějak:
Draco nobilis, also known as noble dragons, were large dragons that were considered to be extinct. Jo a taky se s ní dobře fotí..:-)
Díky

Tom-art

Mám velkou radost,že jsem mohl spolupracovat s touto krásnou,sympatickou a velice talentovanou
fotomodelkou.
Naše focení proběhlo v naprosto uvolněné a příjemné atmosféře.
Dobrá připravenost,kreativita,profesionální přístup a pózování,rychlá domluva,dochvilnost,to a více je u
Draco naprostou samozřejmostí.

Draco vřele doporučuji všem seriozním fotografům.

Děkuji velice za krásné focení a příjemné odpoledne.

Již nyní se těším na další spolupráci.

Děkuji
Tom

Barbora P.

Nemam slov! Naprosto uzasna, spolehliva, prijemna, sikovna modelka. Velmi rychla domluva, vcasny prichod. Mohu vsem vrele doporucit. Diky jeste jednou, ze jsme spolu mohli fotit. :)

Petr Čepek

Skvělá, milá, příjemná, šikovná, a co tu již psali kolegové tak 100% spolehlivá, umí pózovat sama, žádný že člověk musí říkat, kde má být ruka, noha, jak se má natočit atp., jsem si jist tím, že s Draco musí být spokojený každý fotograf. Takže jednička a hvězdiček dám víc :-))) Hodně úspěšných focení přeje Petr