Dan Cvakálek

Eva je velmi půvabná mladá dáma, příjemná společnice, a hlavně úžasná modelka, která si pobyt před objektivem opravdu užívá.
Moc děkuji za pozvání, a hlavně věřím že jsme se neviděli naposled!
S úctou
Dan

http://superfotograf.rajce.idnes.cz/20120227_Eva_S/

Kaktus

Super spolupraca, bezproblemova domluva, profesionalny pristup... Evka je navyse mila a skusena modelka, s ktorou je radost fotit. Co viac si fotograf moze priat. Dakujem za pohodove fotenie ;)

René (69704)

Eva, když jí vychválím, bude s ní chtít fotit každý, ale jak už bylo ... je skvěla a mohu psát spoustu dalších pochval na celou stránku, pozování, spolupráce, připrava na focení no prostě vše bylo na 110% .Byla to krásná pohodová práce a "skla" ji milují. Evo, mám další zajímavau lokalitku a těším se na další spolupráci, Doporučuji ji všem slušným fotografům.

Gerd
  • Gerd
  • 20. 08. 2011 22:27

dnes jsem si skvěle zafotil s Evičkou našli jsme výborné lokace a nadělali spousty fotek jedním slovem nádhera a Evičku všem doporučuju :)

Dusab
  • Dusab
  • 13. 03. 2010 15:38

nemám slov...je prostě skvělá...po všech stránkách...bylo to dnes skvělé focení a já doufám, že nezůstane jen při něm...
Evě přeji jen všechno dobré a hlavně brzké splnění jejích plánů...

Paulus

Evka,moc příjemné a pohodové focení.pěkná,milá a skromná modelka,přeji krásné prožití mateřství a mnoho štěstíčka v životě.

Robinn

Skvela spoluprace, kreativni atmosfera, pohoda.

f-fotograf

EVA je spolehlivá a obětavá modelka, kdy pro dobrou fotografii je ochotna se podřídit požadavkům fotografa............