Přeskočit navigaci
ktulachova

Kristýna Tulachová

01. 01. 2014

Oldie


Ano, ty samé džíny, ta samá čepice, ty samé boty, ale musela jsem si je vzít s těmihle ponožkami! Dostala jsem je od Nik k Vánocům a mohli jste je vidět u mě na Instagramu. Včera jsem dostala (opožděně k Vánocům) další super ponožky do sbírky, na které se můžete těšit zase někdy příště. Jinak bundu a košili jsem našla kdesi v hlubinách šatníku, kam mamka dala věci, které dřív asi nosila, kdo ví, teď jsou moje a tečka.
Co se týče Silvestra, tak jsem ani nestihla do půlnoci přijít domů, připíjela jsem si kakaem a místo chlebíčků se jedla čokoláda. Dole v článku jsem pro vás přidala speciální fotku s prskavkou (moc se povedla), kterou bych vám chtěla popřát štěstí do nového roku a zároveň poděkovat za vaše přání.  Nechápala jsem, proč to dělám, ale došly mi nápady.

Probíhaly oslavy podle vašich představ? Máte nějaká novoroční předsevzetí?

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK

30. 12. 2013

Like a Bird


Včera jsem se vrátila od Leonky, přespala v Praze a už jsem zase doma, takže vám můžu konečně ukázat fotky, které jsme společně vyfotily. Měla jsem půjčený kostkovaný kabát z Sheinside. Nejradši bych si ho odvezla domů, je super, co myslíte? Jinak mám na sobě Topshop černé skinny, C&A beanie, H&M svetr a boty. Původně jsem si říkala, jak mi v nich bude zima, ale nakonec jsem se rozhodla v nich nechat ponožky. Měla jsem v úmyslu brát si do nich jiné, ale nevzala jsem si je s sebou. Určitě je uvidíte v nějakém dalším outfitu, ale tyhle se mi v závěru líbily taky. 
Co říkáte na tenhle ponožkový trend? Já musím říct, že jsem se do ponožek zamilovala, takže je na mně budete rozhodně vídat často. Líbí se mi jak třeba tyhle obyčejné vysoké Adidasky, tak i všelijaké bláznivé s potisky. Už jste si letos nějaké pořídily?

Facebook /// YouTube /// Instagram /// ASK